Vítejte na našich stránkách...

 

Hotel Grand byl postaven v roce 1930 a až do znárodnění sloužil jako jeden z nejprestižnějších hotelů v regionu a hostil řadu významných osobností. Později byl využíván jako internát a v 80. letech 20. století byl přestavěn na polikliniku. Nyní Vám HOTEL GRAND po rozsáhlé rekonstrukci opět nabízí své služby.

 

 načítá se...
  

Hotel Grand se nachází v klidné obytné části města poblíž jeho centra a nedaleko hlavní mezinárodní silnice na Harrachov a dále do Polska. Díky výhodné poloze hotelu se nabízí možnost širokého sportovního vyžití. V zimních měsících jsou k dispozici lyžařská střediska, v letních měsících je okolí hotelu vhodné pro turistiku, cykloturistiku nebo výlety do Jizerských hor, Krkonoš i známého Českého ráje.

 

 

V okolí hotelu najdete:

·      skiareál Špičák 4 km, Harrachov 14 km, lyžařské a snowboardové školy

·      nástupní místa na běžecké tratě (50 km dlouhá Jizerská magistrála)

·      ideální prostředí pro vyjížky na kolech a pěší turistiku

·      přírodní koupaliště v Tanvaldě, v Jablonci a Liberci (13-20 km) kryté bazény, přehrada, aquapark

·      golfové hřiště v Harrachově a Liberci

·      tenis, minigolf, bowling v Tanvaldě

·      v Tanvaldě kino Jas Járy Cimrmana

·      v Harrachově muzeum skla a sklářská huť s prohlídkou výroby

·      v Liberci a Jablonci kina, divadla, výstavy, koncerty

·      v Liberci ZOO, botanická zahrada s akváriem

·      v dosahu několika kilometrů: protržená přehrada v Desné, Bozkovské jeskyně, Ještěd, Lázně Libverda s Obřím sudem, zámky Frýdlant, Sychrov 

 

 

Pizzerie 

Pizzerii naleznete v přízemí v pravé části hotelu. Pizzerie s kapacitou 70 míst včetně barového posezení slouží k podávání svačin a obědů. Cena hotových jídel je v cenových relacích od 95,- Kč. Večer lze využít kulečníkový sál, šipky, stolní fotbal a nebo příležitostné taneční zábavy. 

 

Restaurace 

Restaurace o kapacitě 50 míst se nachází v levé části přízemí. Hotelovou restauraci doporučujeme pro klidnější posezení s přáteli, pro naše nejmladší zákazníky je připraven dětský koutek. Nabízíme možnost uspořádání společenských akcí, obchodních setkání nebo firemních školení.

 

načítá se...

 

načítá se...